czwartek, 13 kwietnia 2017

Napisali o nas w rybnickich "Nowinach".

   We wczorajszym, świątecznym numerze rybnickich "Nowin", ukazał się artykuł przybliżający Rybniczanom nasz wyjazd. Bardzo to miłe. Dziękuję Panu Adrianowi Karpecie za przeprowadzenie ze mną wywiadu na potrzeby niniejszego artykułu, a Redakcji za wkład w popularyzację naszej wyprawy wśród lokalnej społeczności.

   Zbieg okoliczności sprawił, iż na tej samej stronie naszego rybnickiego tygodnika zamieszczona została reklama koncertu charytatywnego na rzecz Bereniki Borkowskiej, na którym 20 kwietnia o godzinie 19.00 w Teatrze Ziemi Rybnickiej wystąpi Kabaret pod Wyrwigroszem Jak zapewne pamiętacie my poprzez nasz wyjazd, również chcemy wspierać Berenikę i jej rodziców w długotrwałym i kosztownym procesie rehabilitacji (o czym obszerniej piszemy tutaj). Dlatego korzystając z tego zrządzenia losu, zachęcamy Was drodzy Czytelnicy do pójścia na wspomnianą imprezę. Niechaj jej zbożny cel dodatkowo Was zmotywuje do ruszenia się z domów, a przy okazji szlachetnego uczynku, na pewno będziecie się dobrze bawić!

   No i na koniec życzymy wszystkim udanych, rodzinnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!

2 komentarze:

  1. TAKIE SZLAKI TO CHYBA NAZYWAJĄ SIĘ SZLAKAMI PĘDZENIA BYDŁA. JA MAM W PLANACH POKONANIE NAJDŁUŻSZEGO TAKIEGO SZLAKU W EUROPIE. MA 943 KM

    OdpowiedzUsuń